Lyžařská a snowboardová škola 2020 – výjezdová

Předpokládané termíny výjezdů: 5.1., 12.1., 19.1., 26.1., 2.2., 9.2.2020 (vždy neděle) (Pozor ! Ostravské jarní prázdniny začínají od pondělí 10.2.2020)

Cena: 3190,-Kč 

Sleva za včasné přihlášení: 10% pro loňské účastníky nebo pro sourozence, 5% pro nové účastníky (přihláška a zaplacení zálohy do 15.11.2019)

Skupinová výuka lyžování a snowboardingu:

Výcvik je určen dětem od 5 let, úplným začátečníkům či mírně pokročilým lyžařům a snowboardistům, které odvezeme na hory, celý den se o ně budeme starat a přivezeme je zpět. Výcvik probíhá v Beskydech v lyžařském areálu Kociánka www.lkkocianka.cz od 9:30 do 15:30  s pauzou na jídlo. Během šesti nedělních výcvikových dnů se děti v malých skupinách budou zábavnou formou  rychle a bezpečně zlepšovat pod vedením zkušených instruktorů. V případě špatných sněhových podmínek může výcvik probíhat i v jiném lyžařském areálu v Beskydech, rovněž plánované termíny výjezdů se v případě nedostatku sněhu mohou posunout dále do měsíce února až března. Na závěr kurzu se uskuteční závody a karneval na lyžích, kde jsou rodiče srdečně zváni nejen jako diváci a fanoušci, ale také jako aktivní účastníci soutěžního klání.

Cena zahrnuje:

6 víkendových dnů na horách, přes 30 hodin výuky, pedagogický dozor po celý den, doprava autobusem na místo a zpět, výcvik pod vedením kvalifikovaných instruktorů, závěrečný závod a karneval na lyžích, diplomy a ceny.

Cena nezahrnuje: 

Vleky – cca 150,-Kč/den na Kociánce

Vleky v jiných střediscích dle aktuálních ceníků 200 – 250,- Kč, ale snažíme se vždy vyjednat slevy 🙂

Svačinu či oběd – děti si přivezou vlastní. Úrazové pojištění – doporučujeme si sjednat pro dítě individuálně!

 

Nástupní místa:

Ostrava–Poruba: nám.V.Vacka (parkoviště za prodejnou Albert), Francouzská, Alšovo nám., Kaufland, Svinov

Ostrava centrum: parkoviště před Domem kultury města Ostravy

Ostrava-Hrabůvka: Místecká ulice, zastávka busu Benzina

Frýdek–Místek: Beskydská ulice (zastávka bus)

Frýdlant nad Ostravicí nebo Čeladná: dle domluvy

 

Přihlášení:

Vyplněním on-line přihlášky zaplacením zálohy  1000,- Kč  na účet číslo: 1680900153/0800 (do zprávy pro příjemce uvést: lyžařská škola + jméno dítěte) Potvrzení o přijetí zálohy Vám zašleme na e-mail, nebo prostřednictvím SMS zprávy. Další důležité informace obdržíte e-mailem. Uzávěrka všech přihlášek: 3.1.2020 nebo při naplnění všech kurzů (a plníme se rychle, tak dlouho neváhejte). Možno čerpat příspěvek FKSP (vystavíme fakturu) nebo platit poukázkami Sodexo (v tomto případě není možno čerpat žádnou slevu).